Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Ein grosses Dankeschön an die Werkstatt
Die Belegschaft war sehr freundlich. Der Service war sehr zuvorkommend. Sehr empfehlenswert.
Obwohl wir "nur" auf der Durchfahrt waren, wurden wir sehr gut bedient. Innerhalb von 3 Stunden war ein neues Ersatzteil da und wurde professionell eingebaut. Schade das unser Heimatort so weit weg ist. Diese Werkstatt wäre sonst unser Favorit.
~ Marlene B
Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Mechanicy znają się na rzeczy, diagnoza była trafna, a naprawa wykonana sprawnie i w ustalonym terminie. Ceny uczciwe, bez naciągania na zbędne koszty. Zdecydowanie polecam ten serwis każdemu, kto szuka rzetelnego warsztatu w Świebodzinie!
~ Patryk L
Spotkała nas dziś awaria , z przypadku korzystałem z usług tego warsztatu . Muszę przyznać ciężko w tych czasach o fachowca , mistrzu który ogarnął mi temat w mgnieniu oka 👏🏻, byliśmy w trasie awaria niespodziewana . Chłopaki zrobili niesamowita robotę ! Dzięki wam korzystamy z urlopu bez stresu ! Dziękujemy takich miejsc w PL jak dla mnie za mało ! Dziękujemy . Każda złotówka wydana w tym warsztacie jest tego warta . POLECAM !!!
~ Rafał R
W trakcie wyjazdu służbowego mój Opel Corsa stracił moc. Ledwie wjechał pod gore na "Esce". Zostałem przyjęty praktycznie od ręki. Winny był przepływomierz. Naprawa zamknęła się w godzinie. Jeszcze raz dziękuję za szybką pomoc
~ Mat S
W drodze nad morze padł mi alternator. Było późne popołudnie. Dobrze że dojechałem do tego warsztatu, ponieważ na następny dzień po 9 samochód był naprawiony. Bez kolejki i zbędnej gadki. Obsługa pierwsza klasa. Gorąco polecam. Dobro wraca.
~ Nie W
Polecam w 100% zawsze ,gdy mam problem naprawa jest od ręki, nawet tego samego dnia. Zazwyczaj musisz zostawić auto na kilka dni u mechanika, a i terminy są odległe...tutaj jest inaczej. Polecam serdecznie
~ Joanna W
Polecam tego mechanika – wymiana turbiny wykonana szybko, fachowo i bez problemów. Świetny kontakt, konkretne podejście i robota zrealizowana na czas
~ Artur P
Oddałem auto, które miało więcej problemów niż ja w poniedziałek rano. Odebrałem takie, że nawet sąsiad zazdrości. Podejrzewam czary albo bardzo dobrych mechaników
~ AD H
Bardzo dziękuję za pomoc, auto uległo awarii w trasie z nad morza, Pan od razu pomógł w zdiagnozowaniu problemu (pęknięty wąż od intercoolera) za naprawdę symboliczną kwotę.
~ Konrad P
Bardzo dobry kontakt telefoniczny,
Szybki termin i szybka naprawa.
Nie patrzyłem nikomu na ręce ale auto naprawione i jest igła więc z mojej strony polecam.
~ S 8
Gorąco polecam! Szybka naprawa, dobra cena. Samochód wrócił na trasę bez zająknięcia. Bardzo miła obsługa. Stary grat potraktowany tak samo dobrze jak nowy samochód. Wrócę na pewno!
~ Norbert H
Polecam,po 2 zdaniach przez telefon pan wiedzial co wymienic ,stosunkowo niedrogo .policzobe tylko za częśc i diagnostykè komputerową.
~ fxart78
Отличное СТО,меняла антифриз и помпу,все супер,обслуживание на высоте и качество работы,очень советую!!!!👍👍👍
~ Наталья П
Jestem bardzo zadowolony szybki termin,fachowe wykonanie i doradztwo jednym słowem pełna profeska i miła obsługa tak trzymać 👍.
~ Marek K
Po wizytach w wielu warsztatach nareszcie trafiłam do rozsądnych i doświadczonych ludzi. Szybkie terminy realizacji i ceny normalne. Warsztat godny polecenia 😊
~ Natalia M
Polecam gorąco ten warsztat znają się na mechanice i nie zdzierają za robocizne jak niektórzy ja jestem pełni zadowolony z usług tego warsztatu.
~ Hubert M
Fachowo, szybko i miło. W końcu ktoś wykorzystał potencjał Polmozbytu, który mocno podupadł w ostatnich latach. Oby tak dalej:-)
~ Robert B
Kolejny przegląd w Auto-Centrum. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Diagnosta uprzejmy, rzetelny i znający się na swojej pracy. Wracam co rok do Pana Marka.
~ Marcin K
Świetny warsztat , młoda ekipa ale chłopaki mają ogromne pojęcie . Obsługa na najwyższym poziomie . Najlepszy warsztat w okolicy .
~ Gordo N
Bardzo profesjonalne podejście,dokładność oraz precyzyjność na wysokim poziomie!
Bardzo polecam!
~ Aleksandra
Polecam ten warsztat. Usługa ustawienia zbierznosci sprawnie jak i dobry kontakt z klientem 👍
~ Tom T
Wszystko super. Polecam zbieżność ustawiona idealnie. Miła i sprawna obsluga.
~ mariusz l
Usługa ustawienia zbieżności kół wykonana wzorowo. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Polecam
~ Iza R
Сервис - супер!!! Всегда грамотный подход к ремонту автомобиля. Быстро надёжно качественно!!!
~ Дмитрий З